eller

E-post

Du blir automatiskt medlem vid ditt första köp.

VÅRT TEAM

Ett företag är aldrig bättre än de personer som jobbar där. Med den devisen för ögonen så har vi givetvis anställt de bästa och duktigaste inom de olika områden där vi verkar. Här kan du se vilka vi är som jobbar på Hudoteket. Använd snabblänkarna här nedan för att komma till rätt avdelning direkt.

- Jönköping
- Webshop
- Administration


SALONG & BUTIK


Lena Hallbäck- Olofsson
Hudterapeut & ägare


Susanne Bilker
Butiks- & receptionsansvarig

Athra Kas
SPA-ansvarig & hudterapeut

Martina Melin
Hudterapeut
Frida Johansson
Hudterapeut
Malin Orava
Massage- och hudterapeut
Jenny Truong
Massageterapeut
Robert Djordjevic 
Massageterapeut

Remy Schwarz
Massageterapeut
Yanira Gui Mendez
Massageterapeut, frans- och brynstylist

Josefin Eriksson
Frisör

Alexandra Baho
Frisör

Emelie de Salareff
Frans- & Brynstylist

Ann Berg
Kundrådgivare & hudterapeut

Angelica Lindblad
Kundrådgivare

Sandra Melin
Kundrådgivare

Dolores Gullberg
Kundrådgivare

Olivia Olofsson
Kundrådgivare
Annsofie Luoma 
Kund- & Hälsorådgivare
Ofelia Popescu
Spavärdinna

Anders Franzén
Legitimerad sjuksköterska
Specialist på fillers, Botox, Belkyra och Celluform

Karolin Roberto
Legitimerad tandläkare
Specialist på Profhilo, fillers & botox




WEBSHOP & SHOWROOM

 

Therese Lekander
Inköpsansvarig & hudterapeut

Sofie Silver
Kundtjänstansvarig & hudterapeut

Karin Marquardt
Hudterapeut

Kristin Axelsson
Hudterapeut

Martina Eriksson
Hudterapeut

Josefin Eriksson
Logistik & Kundrådgivare

Sandra Melin
Logistikansvarig & Kundrådgivare

Emelie Schelin 
Logistik & Kundrådgivare

Cornelia Brandt
Logistik & Kundrådgivare

Julia Düring
Logistik & Kundrådgivare

Annika Eklind
Logistik & Kundrådgivare




ADMINISTRATION

 

Lena Hallbäck- Olofsson
Hudterapeut & ägare
lena@hudoteket.se

Andrea Olofsson
E-handelschef & affärsutvecklare
036-34 45 64
andrea@hudoteket.se

Monika Cedervinge
Ekonomiansvarig
036-34 45 65
monika@hudoteket.se

Timothy Gullberg
Ekonom
036-34 45 65
timothy@hudoteket.se




Pernilla Jungåker
Marknadskoordinator
036-34 45 69
pernilla@hudoteket.se

Sara Gustavsson
Grafisk formgivare 
sara@hudoteket.se








Nyhetsbrev

För erbjudanden, nyheter, tävlingar, inspiration & mycket mer.

Salong Webshop