E-post

Du blir automatiskt medlem vid ditt första köp.

VÅRT TEAM

Ett företag är aldrig bättre än de personer som jobbar där. Med den devisen för ögonen så har vi givetvis anställt de bästa och duktigaste inom de olika områden där vi verkar. Här kan du se vilka vi är som jobbar på Hudoteket. Använd snabblänkarna här nedan för att komma till rätt avdelning direkt.

- Jönköping
- Webshop
- Administration


JÖNKÖPING


Lena Hallbäck- Olofsson
Hudterapeut och ägare

Frida Johansson
Hudterapeut

Athra Kas
Hudterapeut

Martina Melin
Hudterapeut
Susanne Theander
Hudterapeut
Amanda Karlsson
Hudterapeut
Michelle Hagborg Oltmans 
Hudterapeut

Nina Ebraham
Certifierad Phibrows Artist
Robert Djordjevic
Massageterapeut
Jenny Truong
Massageterapeut
Annsofie Luoma
Kostrådgivare & Hälsocoach


Linda Sörense
Hälsocoach och PowerPlate-instruktör

Irina Höglund
Medicinsk fotvårdsteraperut
Yanira Thai
Massage, Fransstylist & Manikyrist
Ofelia Popescu
Spavärdinna
Jonelija Ruga
Spavärdinna

Ofelia Miksa
Frisör

Anne Långström
Frisör

Josefin Eriksson
Frisör

Ann-Sofie Rudström
Butiksansvarig

Sandra Melin
Kundrådgivare

Ann Berg
Kundrådgivare & Hudterapeut

Angelica Lindblad
Kundrådgivare

Dolores Gullberg
Kundrådgivare

Teresia Eksberg
Receptionsansvarig

Olivia Olofsson
Receptionist

Helena Linder
Receptionist

Viktoria Hallbäck
Receptionist




WEBSHOP

 

Therese Lekander
Hudterapeut

Sofie Silver
Hudterapeut

Karin Marquardt
Hudterapeut

Kristin Axelsson
Hudterapeut

Sandra Melin
Kundrådgivare

Josefin Eriksson
Frisör

Viktoria Hallbäck
Logistik




ADMINISTRATION

 

Lena Hallbäck- Olofsson
Hudterapeut & ägare
036-12 06 66
lena@hudoteket.se

Andrea Olofsson
E-handelschef & affärsutvecklare
036-34 45 64
andrea@hudoteket.se

Monika Cedervinge
Ekonomiansvarig
036-34 45 65
monika@hudoteket.se

Timothy Gullberg
Ekonom
036-34 45 65
timothy@hudoteket.se




Pernilla Jungåker
Marknadskoordinator
pernilla@hudoteket.se

Sofie Persson
Grafisk formgivare
036-34 45 68
sofie@hudoteket.se

Sara Gustavsson
Grafisk formgivare (föräldraledig)
036-34 45 68
sara@hudoteket.se




Följ oss på instagram

Nyhetsbrev

För erbjudanden, nyheter, tävlingar, inspiration & mycket mer.

Salong Webshop