SEK
Välj valuta SEK DKK EUR (FIN)
eller

E-post

Du blir automatiskt medlem vid ditt första köp.

Vårt team

Ett företag är aldrig bättre än de personer som jobbar där. Med den devisen för ögonen så har vi givetvis anställt de bästa och duktigaste inom de olika områden där vi verkar. Här kan du se vilka vi är som jobbar på Hudoteket. 

Salong & butik


Lena
Hudterapeutmästare, VD & ägare

Athra
Spa-ansvarig & hudterapeut

Martina
Hudterapeut


Norma
Frisör

Ann
Hudterapeut
Robert 
Massageterapeut
Jenny
Massageterapeut
Malin
Massage- och hudterapeut

Kajsa
Makeupartist & Kundrådgivare

Alexandra
Frisör
(Föräldraledig)

Josefin
Frisör
(Föräldraledig)

Dolores
Kundrådgivare

Olivia
Kundrådgivare & Makeupartist

Sandra
Kundrådgivare

Karolin Roberto
Legitimerad tandläkare
Specialist på Profhilo, fillers & botox

Anders Franzén
Legitimerad sjuksköterska
Specialist på fillers, Botox, Belkyra och Celluform

Christelle Mallo
Certifierad Phibrows Artist
ROYAL Artist av Phibrows Academy.




Webshop & showrooom

 

Sofie
Kundtjänstansvarig & Hudterapeut

Karin
Hudterapeut

Karin
Hudterapeut

Kristin
Hudterapeut

Martina
Hudterapeut

Josefin
Logistik & Frisör
(Föräldraledig)

Sandra
Logistikansvarig & Kundrådgivare

Kajsa
Logistik & Makeupartist 

Annsofie
Logistik & Kundrådgivare

Annika
Logistik & Kundrådgivare





Administration

 

Lena
Hudterapeutmästare, VD och ägare
lena@hudoteket.se


Andrea
Operativ chef och Vice VD
036-34 45 64
andrea@hudoteket.se


Monika
Ekonomiansvarig 
0735-415418
monika@hudoteket.se

Sara
Grafisk formgivare (Föräldraledig)
sara@hudoteket.se

Evelina
Marknadskoordinator 
(Föräldraledig)
036-34 45 67
evelina@hudoteket.se

Therese
Inköpsansvarig & hudterapeut
036-34 45 67
inkop@hudoteket.se

Julia
Grafisk formgivare & Webbansvarig 
036-34 45 67
julia@hudoteket.se







Vill du ha erbjudanden, nyheter och beauty-inspo?

Läs vår integritetspolicy här.

Salong Webshop