E-post

Du blir automatiskt medlem vid ditt första köp.

VÅRT TEAM

Ett företag är aldrig bättre än de personer som jobbar där. Med den devisen för ögonen så har vi givetvis anställt de bästa och duktigaste inom de olika områden där vi verkar. Här kan du se vilka vi är som jobbar på Hudoteket. Använd snabblänkarna här nedan för att komma till rätt avdelning direkt.

- Jönköping
- Webshop
- Administration


JÖNKÖPING


Lena Hallbäck- Olofsson
Hudterapeut och ägare

Frida Johansson
Hudterapeut

Athra Kas
Hudterapeut

Martina Melin
Hudterapeut

Olivia Olofsson
Receptionist
Michelle Hagborg Oltmans 
Hudterapeut
Malin Orava
Massage- och Hudterapeut
Jenny Truong
Massageterapeut
Robert Djordjevic
Massageterapeut
Yanira Gui Mendez
Massageterapeut, frans- och brynstylist
Annsofie Luoma
Kostrådgivare & Hälsocoach

Ann-Sofie Rudström
Butiksansvarig

Irina Höglund
Medicinsk fotvårdsteraperut

Viktoria Hallbäck
Receptionist
Ofelia Popescu
Spavärdinna

Josefin Eriksson
Frisör

Ofelia Miksa
Frisör

Anne Långström
Frisör

Sandra Melin
Kundrådgivare

Angelica Lindblad
Kundrådgivare

Teresia Eksberg
Receptionist

Ann Berg
Kundrådgivare & Hudterapeut

Dolores Gullberg
Kundrådgivare




WEBSHOP

 

Therese Lekander
Hudterapeut

Sofie Silver
Hudterapeut

Karin Marquardt
Hudterapeut

Kristin Axelsson
Hudterapeut

Sandra Melin
Kundrådgivare

Josefin Eriksson
Frisör

Olivia Olofsson
Logistik




ADMINISTRATION

 

Lena Hallbäck- Olofsson
Hudterapeut & ägare
036-12 06 66
lena@hudoteket.se

Andrea Olofsson
E-handelschef & affärsutvecklare
036-34 45 64
andrea@hudoteket.se

Monika Cedervinge
Ekonomiansvarig
036-34 45 65
monika@hudoteket.se

Timothy Gullberg
Ekonom
036-34 45 65
timothy@hudoteket.se




Pernilla Jungåker
Marknadskoordinator
036-34 45 69
pernilla@hudoteket.se

Sofie Persson
Grafisk formgivare
036-34 45 68
sofie@hudoteket.se

Sara Gustavsson
Grafisk formgivare 
036-34 45 68
sara@hudoteket.se




Nyhetsbrev

För erbjudanden, nyheter, tävlingar, inspiration & mycket mer.

Salong Webshop