SEK
Välj valuta SEK DKK EUR (FIN)
eller

E-post

Du blir automatiskt medlem vid ditt första köp.

Vårt team

Ett företag är aldrig bättre än de personer som jobbar där. Med den devisen för ögonen så har vi givetvis anställt de bästa och duktigaste inom de olika områden där vi verkar. Här kan du se vilka vi är som jobbar på Hudoteket. 

Salong & butik


Lena Hallbäck- Olofsson
Hudterapeut & ägare

Athra Kas
Spa-ansvarig & hudterapeut

Martina Melin
Hudterapeut

Frida Johansson
Hudterapeut

Ann Berg
Hudterapeut
Robert Djordjevic 
Massageterapeut
Jenny Truong
Massageterapeut
Malin Orava
Massage- och hudterapeut

Kajsa Bergqvist
Makeupartist & Kundrådgivare

Alexandra Baho
Frisör

Josefin Eriksson
Frisör

Dolores Gullberg
Kundrådgivare

Olivia Olofsson
Kundrådgivare & Makeupartist

Sandra Melin
Kundrådgivare
Ofelia Popescu
Spavärdinna

Norma Oshana
Frisör

Karolin Roberto
Legitimerad tandläkare
Specialist på Profhilo, fillers & botox

Anders Franzén
Legitimerad sjuksköterska
Specialist på fillers, Botox, Belkyra och Celluform




Webshop & showrooom

 

Sofie Silver
Kundtjänstansvarig & Hudterapeut

Karin Jensen
Hudterapeut

Karin Marquardt
Hudterapeut

Kristin Axelsson
Hudterapeut

Martina Eriksson
Hudterapeut

Josefin Eriksson
Logistik & Frisör

Sandra Melin
Logistikansvarig & Kundrådgivare

Kajsa Bergqvist
Logistik & Makeupartist 

Cornelia Brandt
Logistik & Kundrådgivare

Annika Eklind
Logistik & Kundrådgivare

Annsofie Luoma
Logistik & Kundrådgivare




Administration

 

Lena Hallbäck- Olofsson
Hudterapeut, VD och ägare
lena@hudoteket.se


Andrea Olofsson
Operativ chef och vice VD
036-34 45 64
andrea@hudoteket.se


Monika Cedervinge
Ekonomiansvarig (Föräldraledig)
036-34 45 65
monika@hudoteket.se

Sara Gustavsson
Grafisk formgivare (Föräldraledig)
sara@hudoteket.se

Evelina Gillberg
Marknadskoordinator 
(Föräldraledig)
036-34 45 67
evelina@hudoteket.se

Therese Lekander
Inköpsansvarig & hudterapeut
036-34 45 67
inkop@hudoteket.se

Julia Petersson
Grafisk formgivare
036-34 45 67
julia@hudoteket.se







Vill du ha erbjudanden, nyheter och beauty-inspo?

Läs vår integritetspolicy här.

Salong Webshop