eller

E-post

Du blir automatiskt medlem vid ditt första köp.

VÅRT TEAM

Ett företag är aldrig bättre än de personer som jobbar där. Med den devisen för ögonen så har vi givetvis anställt de bästa och duktigaste inom de olika områden där vi verkar. Här kan du se vilka vi är som jobbar på Hudoteket. Använd snabblänkarna här nedan för att komma till rätt avdelning direkt.

- Jönköping
- Webshop
- Administration


SALONG & BUTIK


Lena Hallbäck- Olofsson
Hudterapeut och ägare

Frida Johansson
Hudterapeut

Athra Kas
Hudterapeut

Martina Melin
Hudterapeut

Amanda Karlsson
Hudterapeut
Michelle Hagborg Oltmans 
Hudterapeut
Malin Orava
Massage- och Hudterapeut
Jenny Truong
Massageterapeut
Robert Djordjevic
Massageterapeut

Remy Schwarz
Massageterapeut
Yanira Gui Mendez
Massageterapeut, frans- och brynstylist
Emelie de Salareff
Frans- och brynstylist

Irina Höglund
Medicinsk fotvårdsteraperut

Josefin Eriksson
Frisör

Alexandra Baho
Frisör

Ofelia Miksa
Frisör

Olivia Olofsson
Receptionist

Viktoria Hallbäck
Receptionist

Sandra Melin
Kundrådgivare

Angelica Lindblad
Kundrådgivare

Dolores Gullberg
Kundrådgivare

Ann Berg
Kundrådgivare & Hudterapeut
Annsofie Luoma 
Kostrådgivare & Hälsocoach
Ofelia Popescu
Spavärdinna

Anders Franzén
Legitimerad sjuksköterska
Specialist på fillers, Botox, Belkyra och Celluform

Karolin Roberto
Legitimerad tandläkare
Specialist på fillers & botox




WEBSHOP & SHOWROOM

 

Therese Lekander
Hudterapeut

Sofie Silver
Hudterapeut

Karin Marquardt
Hudterapeut

Kristin Axelsson
Hudterapeut

Martina Eriksson
Hudterapeut

Josefin Eriksson
Logistik & Frisör

Sandra Melin
Logistik & Kundrådgivare

Emelie Schelin 
Logistik

Cornelia Brandt
Logistik

Julia Düring
Logistik

Annika Eklind
Logistik

Olivia Olofsson
Logistik




ADMINISTRATION

 

Lena Hallbäck- Olofsson
Hudterapeut & ägare
lena@hudoteket.se

Andrea Olofsson
E-handelschef & affärsutvecklare
036-34 45 64
andrea@hudoteket.se

Monika Cedervinge
Ekonomiansvarig
036-34 45 65
monika@hudoteket.se

Timothy Gullberg
Ekonom
036-34 45 65
timothy@hudoteket.se




Pernilla Jungåker
Marknadskoordinator
036-34 45 69
pernilla@hudoteket.se

Sara Gustavsson
Grafisk formgivare 
sara@hudoteket.se








Nyhetsbrev

För erbjudanden, nyheter, tävlingar, inspiration & mycket mer.

Salong Webshop